Menu
Strona główna-delivery to europe
Waluty
Cennik

HTML   CSV

-delivery to europe

SKLEP PRODUCENTA VETTO.EU - DOSTAWY DO EUROPY I POZA

1) Wszystkie podane ceny wyrażone są w PLN lub EUR i są cenami brutto (zawierają podatek VAT obowiązujacy na terytorium Polski).

2) Jeżeli zamawiasz produkty do Europy (lub poza), zamówienie możesz opłacić w Euro. Numer konta bankowego zostanie podany na pro-formie.
Gdy wybierajasz Kraj Dostawy "Świat - Export" system nie doda do końcowej sumy zamówienia;
a)Podatku VAT - podana zostanie cena netto bez VAT
b)Kosztów transportu do miejsca przeznaczenia. 
Końcowa wycena zamówienia "pro-forma" zostanie do Ciebie wysłana w ciągu 1-2 dni roboczych.

3)Towar bez podatku VAT możesz kupić jeżeli jesteś zarejestrowany z Europejskim VAT (sprawdź na stronie web http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/?locale). Jeżeli jesteś osobą prywatną/klientem - to nie masz prawa kupowac towaru bez VAT i muszisz zapłacić cenę z VAT, tak jak wymienioną w punkcie No 1.

4)Koszt dostawy zostanie dodany do pro-formy którą wyślemy w ciągu 1-2 dni roboczych.

5)Grzejniki są wytwarzane przez nasze zakłady produkcyjne w Europie na wyłączne zamówienie klienta*. Nie dotyczy to produktów z kategorii OUTLET dostępnych od ręki. 

1)PŁATNOŚCI 
Wpłata 100% z zamówieniem (standard)
Podstawowa forma płatności to cała wpłata z zamówieniem.
-Szybsza dostawa bezpośrednio z zakładu produkcyjnego w Europie do odbiorcy.

Wpłata 50% / 70% z zamówieniem (opcja)
-Jeżeli zamówienie jest wyższe niż EUR 1000 zł, oferujemy możliwość przedpłaty w wysokości pomiędzy 50% do 70% od cen detalicznych, pozostała część do wpłaty jest wymagalna w momencie gotowości wysyłki grzejnika z zakładu produkcyjnego do odbiorcy. Wpłata pozostałych 50% musi być dokonana w ciągu 10 dni od daty otrzymania zawiadomienia od nas. Po tym terminie dodawana jest opłata magazynową €30 za każdy rozpoczęty tydzień magazynowania przesyłki.
-Dodatkowy koszt tej opcji to EUR 30 zł na pokrycie kosztów administracyjno/logistycznych.

3)TERMIN DOSTAWY
Produkty dostępne z magazynu w Warszawie / Warsaw (Outlet)- ok 3-5 dni roboczych od otrzymania wpłaty.

Produkty z zakładów produkcyjny z Włoch, Anglii; 
Termin dostawy tj. termin w jakim zakład produkcyjny wyprodukuje i dostarczy do naszej dyspozycji w centrum wysyłkowym odpowiednio w Anglii i Włoszech 
zamówiony towar wynosi standardowo ok 20-30 dni.
Do tego okresu czasu należy dodać czas na transport 7-14 dni (w zależności od tego czy towar opłacony w 100% czy tylko zadatkowany).
Produkty ze specjalnymi cechami, specjalne wykończenia, wymagania klienta itp. - termin dostawy może wydłużyć się do ok 45 dni.
Uwaga; W okresie Sierpnia i Świąt Nowego Roku zakłady produkcyjne we Włoszech (dot.wszytskich grzejników oprócz ANTICO) maja przerwy wakacyjne, w okresie tym dodatkowo następuje spietrzenie zamówień. Do podanych wyżej terminów należy dodać na zamówienia składane w tym okresie odpowiednio 30 i 20 dni.

4)INFORMACJE O STATUSIE DOSTAWY

Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatycznie wiadomości na podany przez Ciebie adres e-mail;
1)W momencie złożenia zamówienia otrzymasz wstępną- "Ofertę handlową / Proformę" tego zamówienia wraz z jego numerem. NIE OPŁACAJ TEGO ZAMOWIENIA, POCZEKAJ NA KOŃCOWĄ "PRO-FORMĘ" jak podano w punkcie No 2)Po ustaleniu Twojego statusu VAT i sprawdzeniu kosztów dostawy- wyślemy końcową fakturę "pro-forma". 
3)Po otrzymaniu wpłaty na nasze konto- mail ze statusem "Realizacja". Zamówienie jest realizowane.
4)Mail z potwierdzeniem otrzymania płatności.
5)Następnie mail "Data produkcji" wskazujący kiedy grzejnik będzie gotowy do wysyłki.
6)Mail ze statusem "Towar wysłany"


Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję