Menu
Strona głównaO nas, kontakt, dojazd, bank
Waluty
Cennik

HTML   CSV

O nas, kontakt, dojazd, bank

Salon firmowy
VETTO ZOVO

DOMO STREFA
Ul. Domaniewska 37B, 1 piętro
Wejście od ul. Rodziny Hiszpańskich
02-672 Warszawa
Telefon 786 906 221
Otwarte Poniedziałek-Piątek 10-18
Darmowy Parking
Oferta VETTO to grzejniki wodne, elektryczne, zawory i akcesoria - głównie w stylu retro. 
Dla nas liczy się piękny, ciekawy i praktyczny produkt. Wyprodukowany pod Twoje zamówienie w atrakcyjnej cenie.
VETTO wyszukuje w całej Europie niewielkie firmy produkcyjne odznaczające się innowacyjnością, ciekawym designem oraz jakością wykonania. Są to często firmy rodzinne, w których produkty są wytwarzane ręcznie, a sztuka rzemieślnicza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.
Celem VETTO jest sprawienie, aby Twój dom, rezydencja, biuro czy hotel stał się jeszcze piękniejszy i bardziej praktyczny.

-Wszystkie produkty można wybrać na stronie internetowej VETTO.eu, dobrać rozmiary, moce i wykończenia, wycenić i zamówić poprzez stronę internetową.

-Produkty oferowane są w atrakcyjnych cenach w sprzedaży bezpośredniej dla konsumentów i firm z pominięciem marży importerów i dystrybutorów.

-Nie mamy stałych, sztywnych cen. Gdy zakłady produkcyjne mają mniej zamówień, możemy zaoferować niższe ceny. Zapisz się na newsletter!

-Nie jesteśmy związani z jednym producentem, dzięki czemu oferujemy produkty z różnych materiałów takich, jak stal, mosiądz, żeliwo, ceramika.

-Dodatkowo, dla dużych inwestycji możemy zaproponować specjalne warunki zakupu grzejników lub armatury oraz pomoc w doborze i projekcie.

-Strona VETTO.eu oferuje przejrzyste opisy, wysokiej jakości zdjęcia produktów oraz kalkulatory do doboru mocy i rozmiarów grzejników.

-Produkcja grzejników realizowana jest pod zamówienie klienta, możemy dopasować rozmiar, wykończenie i akcesoria zgodnie z zamówieniem.

-Bezpośrednie dostawy z zakładów produkcyjnych VETTO do odbiorcy w Polsce lub Europie to krótszy czas realizacji oraz uniknięcie przeładowań.

-Zespół VETTO współpracuje z architektami i projektantami wnętrz i wspomaga proces projektowania i doboru. Zapewnia też próbki wykończeń.

OFERTA VETTO TO:

ANTICO SIMPLY: 30 modeli grzejników żeliwnych, klasycznych, prostych w formie, industrialnych do nowoczesnych wnętrz, także w wykończeniach techno.

ANTICO DECORI: Grzejniki żeliwne ozdobne, z dekorami, rezydencjonalne. Powrót klasyki w wielu wykończeniach i rozmiarach. 27 modeli.

BATHICO: Łazienkowe grzejniki w stylu retro. Stojące, wiszące, wodne i elektryczne. Ponadczasowy design.

VETTO.eu    Oddział w Polsce    vetto@vetto.eu          Tel +48 786 906 221


Dane firmy rejestrowe firmy:
"VETTO / BRITEX"
DOMO STREFA
Ul. Domaniewska 37B, Antresola
02-672 Warszawa

VAT PL 5321748041  Regon 141368587


Konto bankowe
Numer konta bankowego zostanie podany na pro-formie.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję