Menu
Strona głównaWYKOŃCZENIA i MOCOWANIA Grzejników ANTICO DECORI
Waluty
Cennik

HTML   CSV

WYKOŃCZENIA i MOCOWANIA Grzejników ANTICO DECORI

  Szary - Wykończenie podstawowe-. Grzejnik pomalowany jest fabrycznie szarą farbą podkładową. Jest to podkład do pomalowania grzejnika we własnym zakresie. Uwaga- nie są dostarczane grzejniki bez żadnego zabezpieczenia, czyli po prostu „goły metal” ze względu na rdzę, która pojawia się bardzo szybko na niezabezpieczonych powierzchniach żeliwa.

1. Malowany - opcja 12 kolorów (Painted). W tym wykończeniu grzejnik jest malowany specjalną farbą na wybrany jeden z 12 kolorów. Jeżeli wśród tych kolorów nie ma koloru wybranego, można zamówić grzejnik w wykończeniu podstawowym (szara farba) i po odbiorze pomalować grzejnik we własnym zakresie- farbą do metalu wytrzymującą temperatury. Grzejnik malowany może być montowany także w łazience.

2. Malowany i przeszlifowany (Highlight polish). Grzejnik malowany jest na wybrany kolor (najczęściej czarny satyna) a następnie lekko przeszlifowany w ten sposób że odkrywane są gołe powierzchnie metalu na wierzchu dekorów. Następnie powierzchnie te zabezpieczane są specjalnym olejem. Otrzymujemy efekt oryginalnego, starego grzejnika, przetartego na wierzchu od wieloletniego czyszczenia czy polerowania. W tym wykończeniu należy unikać kontaktu z wilgocią (nie stosować w łazienkach). Co pewien czas grzejnik należy olejować.

3. Malowany i postarzany (Antiqued). Grzejnik malowany jest na jeden z 12 kolorów a następnie w wyżłobienia dekorów wcierany jest specjalny ciemny, postarzający barwnik. Otrzymujemy efekt starego grzejnika z patyną lat we wgłębieniach dekorów. Tego typu grzejnik możemy stosować także w łazienkach.

4. Wykończenie Patynowana Miedź (Vintage Copper) jest odzwierciedleniem naturanych procesów zachodzących na powierzchni miedzi pod wpływem czasu. Odcienie brązów, zieleni i przełamanych kolorów.

5. Polerowany ręcznie (Hand burnished). Grzejnik bezpośrednio po opuszczeniu odlewni jest polerownay na całej swojej powierzchni aż do gołego metalu, pozostają tylko nieco ciemniejsze tlenki żelaza we wgłębieniach dekorów. W ten sposób zwiększa się efekt trójwymiarowości grzejnika. Następnie powierzchnie zabezpieczane są olejem, czynność tą należy powtarzać okresowo. Jest to najbardziej pracochłonny i co za tym idzie najdroższy rodzaj wykończenia. Unikać kontaktu z wilgocią (nie stosować w łazienkach). 
UWAGA - Jeżeli wybierasz jedno z 5 wykończeń specjalnych - dokonaj zakupu poniżej.   SEG10

WYKOŃCZENIA i MOCOWANIA Grzejników ANTICO DECORI
Sortuj produkty wg :
Indywidualny
1.Malowany na kolor wykończenie (Painted) 1 żeberko
Szybki podgląd
Kod: VT-MAL

Netto: 77,26 zł
Brutto: 95,03 zł

Wysyłka:5 dni

Produkt dostępny

2.Malowany/Szlifowany wykończenie (Highlight polish) 1 żeberko
Szybki podgląd
Kod: VT-SZL

Netto: 157,31 zł
Brutto: 193,49 zł

Wysyłka:5 dni

Produkt dostępny

3.Malowany/Postarzany wykończenie (Antiqued) 1 żeberko
Szybki podgląd
Kod: VT-PST

Netto: 157,31 zł
Brutto: 193,49 zł

Wysyłka:5 dni

Produkt dostępny

4. Miedź Patyna (Vintage coper) 1 żeberko
Szybki podgląd
Kod: VT-PAT

Netto: 231,77 zł
Brutto: 285,08 zł

Wysyłka:5 dni

Produkt dostępny

5.Polerowany Ręcznie-Wprowadź cenę z tabeli załączonej (Hand Burnished) połysk
Szybki podgląd
Kod: VT-POL

Netto: 0,81 zł
Brutto: 1,00 zł

Wysyłka:5 dni

Produkt dostępny

5.Polerowany Ręcznie-Wprowadź cenę z tabeli załączonej (Satin Polished) satyna
Szybki podgląd
Kod: VT-POL.S

Netto: 0,93 zł
Brutto: 1,14 zł

Wysyłka:5 dni

Produkt dostępny

ANTICO Mocowania  do grzejników żeliwnych (opcje). VETTO. VT770
Szybki podgląd
Kod: VT770-HAN103,HAN104,LD206

Netto: 120,08 zł
Brutto: 147,70 zł

Wysyłka:5 dni

Produkt dostępny

Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji) Stron:  1 
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję